Galeria:
pon - nie: 09:00 - 21:00
Cinema City:
pon - nie: 09:30 - 22:45
Carrefour:
pon - nie: 08:00 - 22:00
Bierhalle:
pon - czw: 12:00 - 23:00; pt: 12:00 - 24:00; sob: 10:00 - 24:00; nie: 10:00 - 22:00
Oto Sushi:
pon - czw: 11:00 - 21:30; pt - sob: 11:00 - 22:00; nie: 12:00 - 21:00
Bydgoskie Centrum Sztuki:
wt - pt: 11:00 - 19:00; sob - nie: 10:00 - 16:00
mBank:
pon - pt: 10:00 - 18:00; sob - nie: nieczynne
Oferta pracy

Doradca klienta w Esotiq

Dodano: 21 maja 2018

Zakres obowiązków:

  • obsługa klienta
  • przyjęcie towaru
  • rozwieszenie towaru
  • utrzymanie porządu w salonie
  • rozliczanie inwentaryzacji
  • przygotowywanie zamówień internetowych

Wymagania:

  • status studenta
  • umiejętność nawiązywnia kontaktów z ludźmi i pracy w zespole
  • zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • pasja do mody
  • uczciwość i odpowiedzialność

Oferujemy:

  • umowę zlecenie
  • pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • wynagrodzenie podstawowe + system premiowy

Kontakt/ adres mailowy do przesyłania CV

165@esotiq.com

Data ważności ogłoszenia:

04.06. 2018 r

Treści dodatkowe:

Jeżeli jesteś osobą otwartą, usmiechnietą, chętnie uczysz się nowych rzeczy i kochasz piękną bieliznę, to ta praca jest dla Ciebie!

Odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Prosimy o zawarcie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy).